Kolmapäeval mängiti Viljandi vanas spordihoones minimeeste turniiri 9 satsi osavõtul. Valgast 4, Võrust 1, Põlvast 2 ja Viljandist 2.
Mõlemad kohalikud satsid said alagrupis tunda nii kaotusekibedust kui ka võidurõõmu ja edasi madistamised juba tublide keskmike hulgas 4. – 6. kohale.

Palju õnne meie koolilõpetajatele!
Meie tublid käsipallurid omandasid ka edukalt teadmisi! Palju õnne Hendrik Koks, Johannes Pertelson, Leonhard Pertelson, Rico-Richard Reiser, Chris-Robin Krabi ja Kaspar Oja! Tuult tiibadesse Teile!

