Minimulgid Setumaal

2005.a. sündinud minimulgid madistasid omi madistamisi Setumaal, käsipalli pühamus Mesikäpa Hallis. Satse oli palju ja mängiti kolmes alagrupis. Meie noormehed võitsid C-alagrupis neli vastast: Põlva 2, Sparta, Viimsi ja Tartu ning vannuti ühe väravaga alla Piritale. Kohamänge ei mängitud, seega peaaegu väga hea tulemus.

minimulgid mesikäpas

Madistasid: Jaan-Paul Varik, Jürgen Aas, Johannes Pertelson, Oliver Karro, Kimon Volkov ja Karlis Kuimets.
Ohjas energiapomme: Rasmus Ots.
Ergutuskoor: Marge, Indrek, Uku-Joosep, Lilli-Regina Varik.
Foto: Marge Varik

jaga postitust:

Kas oled ikka näljane? Siin on rohkem

Palju õnne meie koolilõpetajatele!

Meie tublid käsipallurid omandasid ka edukalt teadmisi! Palju õnne Hendrik Koks, Johannes Pertelson, Leonhard Pertelson, Rico-Richard Reiser, Chris-Robin Krabi ja Kaspar Oja! Tuult tiibadesse Teile!

Loe veel