Läheb sõiduks

Hirmus saab see viimane madin kolmanda koha eest olema. Kas Sa soovid vaadata tribüünilt, mitte mingist ülekandest, vaid otsemast otse, siis suur ja ilus autobuss Viimsisse väljub Vabaduse platsist kolmapäeval kell 16:30!!!

P.S. Kuna buss pole kummist, siis palun anna oma tulekust Markole või Merlinile teada!!!

jaga postitust:

Kas oled ikka näljane? Siin on rohkem

Palju õnne meie koolilõpetajatele!

Meie tublid käsipallurid omandasid ka edukalt teadmisi! Palju õnne Hendrik Koks, Johannes Pertelson, Leonhard Pertelson, Rico-Richard Reiser, Chris-Robin Krabi ja Kaspar Oja! Tuult tiibadesse Teile!

Loe veel