Pühapäeval, 4.mai, kell 18.00 kohtume pronksiseeria esimese mängus Viimsis kohaliku võistkonnaga Viimsi HC/Tööriistamarket. Seeria kestab kahe võiduni ja teine mäng on 6.mai, kell 19.00 Viljandis. Vajadusel kolmas mäng Viimsis 9.mai, kell 19.00. Fännidele väljub buss Viimsisse kell 14.30. Tasu jällegi sümboolne kolm eurot. Ootame arvukalt kaasatulijaid, sest bussis ruumi on.

Palju õnne meie koolilõpetajatele!
Meie tublid käsipallurid omandasid ka edukalt teadmisi! Palju õnne Hendrik Koks, Johannes Pertelson, Leonhard Pertelson, Rico-Richard Reiser, Chris-Robin Krabi ja Kaspar Oja! Tuult tiibadesse Teile!
